Kolejna edycja od Banku Pekao S.A ze swoją promocją 150 zł za założenie konta osobistego! Wymagane warunki są niezmiennie proste do spełnienia. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z 3% na lokacie. Oraz dzięki programu poleceń możemy zarobić 1500 zł. Poza tym wszystko możemy załatwić bez wychodzenia z domu, pamiętajmy #zostańwdomu!

Dla kogo oferta “Konto Przekorzystne” Pekao

 • Osoby, które ukończyły 18 lat;
 • W okresie 01.01.2019-20.05.2020 r. nie posiadały rachunku płatniczego, rachunku oszczędnościowego lub lokaty terminowej (oraz nie były współposiadaczem).

Uwaga! Posiadanie innych produktów w banku takich jak pożyczka, kredyt, karta kredytowa lub konto firmowe nie jest przeszkodą, żeby skorzystać z oferty!

Jak odebrać bonus 150 zł?

 • Do 30.06.2020 r. składając wniosek na stronie promocji o “Konto Przekorzystne” w Banku Pekao S.A wraz z kartą debetową Mastercard (bez opłat) oraz aplikacją PeoPay (BLIK) i podpisując umowę;
 • Wypełniając wniosek, wybierz opcje online (biometria – selfie) lub poprzez aplikacje PeoPay – tylko taki wniosek kwalifikuje się do premii.

Jeśli nie udało Ci się zawrzeć umowy drogą online lub poprzez aplikacje PeoPay ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

Pamiętaj!  Udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony, czyli z linku udostępnionego przez organizatora. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Aby otrzymać pierwsze 100 zł, należy w każdym z czterech kolejnych miesięcy:

 • Zapewnić pojedynczy wpływ na konto min. 500 zł (wystarczy przelać z innego konta 500 zł);
 • Wykonać 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay/BLIK (płatność nie przelew);
 • Zalogować się do aplikacji PeoPay.

Jeśli konto zostało otworzone w czerwcu to warunki należy spełnić do końca czerwca.

Wypłata nagrody nastąpi do 30.11.2020 na nasze konto otwarte w ramach promocji.

Kolejne 50 zł za rejestrację w Bezcenne Chwile

Oprócz tradycyjnej premii na start bank przygotował kolejną promocję, w której wziąć udział mogą nie tylko nowi, ale również obecni klienci. Wystarczy, że do 30.06.2020 zarejestrujemy swoją kartę Mastercard wydaną do rachunku w programie Bezcenne Chwile. Możemy tego dokonać przez bankowość internetową Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Zgarniemy za to 1000 punktów powitalnych, które zostaną nam przypisane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – PeoPay. Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile. Powinniśmy móc je wymienić na nagrody o wartości min. 50 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 1500 zł za polecenie konta znajomym

Zgarnij 100 zł za polecenie konta znajomym. Zaloguj się do bankowości internetowej i wypełnij formularz i przystąp do programu poleceń, zaznacz wszystkie zgody i zaakceptuj regulamin. Wygenerowany kod podaj swoim znajomym, pamiętaj by Twój kod wpisali w trakcie wypełniania wniosku. Maksymalna premia jaką możemy zgarnąć to 1500 zł. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 r.

Dodatkowo 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym

Do 30.06.2020 r. mamy możliwość założenia lokaty dla środków od 1000 do 10 000 zł.

Szczegóły:

 • Oprocentowanie 3% w skali roku;
 • Dla środków do 10 000 zł.;
 • Okres obowiązywania przez 3 miesiące (90 dni);
PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Ile kosztuje Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A.?

Otwórz Konto Przekorzystne i zapewnij sobie 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów! Warunki do spełnienia:

 • Wpływ na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz (może być z innego naszego konta) lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.;
 • Min. 1 płatności kartą debetową lub aplikacją PeoPay (również BLIK);
 • Brak dodatkowej prowizji czy marży przy przewalutowaniu, przy transakcjach za granicą;
 • A jeśli jesteś osobą, która nie ukończyła 26 roku życia, to masz zagwarantowane 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługę karty do tego konta, oraz brak prowizji w banku za wypłaty kartą we wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.
PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

ważne dokumenty:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o