Wraca promocja Money Mania od Alior Banku, za założenie konta osobistego “Konto Jakże Osobiste” dostajemy 200 zł, dodatkowo możemy skorzystać z 3% na koncie oszczędnościowym, oraz moneyback do 240 zł ze zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz BLIK – 20 zł za każdy miesiąc. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że założysz konto wraz z kartą i wykonasz minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą. Konto założysz bez wychodzenia z domu.

Dla kogo promocja „Konto Jakie Chcę”?

Z promocji mogą skorzystać nowi, jak i starzy klienci Alior Banku, tzn. osoby które w okresie roku od momentu złożenia wniosku o otwarcie konta, nie posiadały konta osobistego w Alior Banku lub Karty Kibica w Alior Banku.

Uwaga! W przypadku, gdy korzystasz w tym banku z innych produktów, tj. lokata, konto firmowe, konto oszczędnościowe czy konto w T-Mobile Usługi Bankowe  – możesz skorzystać z tej promocji!

Jak odebrać promocyjne 200 zł ?

  • Wniosek składamy na stronie promocji o otwarcie konta wraz z kartą debetowa (pamiętaj o akceptacji wszystkich oświadczeń niezbędnych do wypłacenia Ci bonusu). We wniosku podaj te same dane które podałeś na stronie promocji – promocja trwa do 30 kwietnia 2020 roku.
  • Do 31 maja 2020 roku mamy czas na zawarcie naszej umowy wraz z kartą debetową – poprzez wizytę kuriera, przelew weryfikacyjny lub poprzez vodeorozmowe. We wniosku musimy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji, Bank musi otrzymać informację, że spełniliśmy warunki promocji.

Pamiętaj!  Udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony, czyli z linku udostępnionego przez organizatora. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Warunki bonusu – jak odebrać 200 zł

Bonus w kwocie 200 zł otrzymasz jeśli w ciągu trzech kolejnych miesięcy (np. kwiecień-maj-czerwiec) wykonasz:

  • zapłacisz 3 razy kartą w sklepie lub internecie na dowolną kwotę (min. 1 zł) w danym miesiącu. (lub maj – czerwiec – lipiec)
  • aktywujesz aplikacje mobilną  i zalogujesz się raz w miesiącu do aplikacji Alior Banku;
  • zapewnisz wpływy na kwotę co najmniej 500 zł. (możesz przeleć środki z własnego konta w innym banku – nawet kilka mniejszych kwot).

(Jeśli podpiszemy umowę w maju to na spełnienie warunków mamy czas do 31 sierpnia 2020 r.)

240 zł zwrotu za płatności zbliżeniowe

Bank oferuje nam moneyback 1% za płatności telefonem (również BLIK) ale maksymalnie do 240 zł zwrotu rocznie, czyli 20 zł w ciągu miesiąca.

Dodatkowo 3% na koncie oszczędnościowym

Gdy już założysz rachunek, możesz skorzystać z konta oszczędnościowego i zarobić 3% na odsetkach, maksymalna kwota to 20 000 zł, a promocja obowiązuje do 30 czerwca 2020 r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pamiętaj!

  1. Najpóźniej do 25 września 2020 r. otrzymasz email od organizatora konkursu odnośnie nagrody 200 zł – w mailu znajdziesz link do strony, gdzie należny podać nr.  swojego konta bankowego do wypłaty pieniędzy. Nagroda trafi na Twoje konta do 2 października 2020 r.
  2. Wpływy na konto mogą zostać przelane z innego naszego rachunku w innym banku, może to być nawet 10 tych samych przelewów po 50 zł czy 100 zł – ważne by w historii był wpływ na łączną kwotę.
  3. Zaloguj się raz w miesiącu do aplikacji mobilnej.
  4. Do 31 sierpnia 2020 r. podaj na stronie Money Mania swój numer rachunku do wypłaty bonusu.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenia konta w Alior Bank jest darmowe – pod warunkiem uzyskania wpływów na kwotę min. 1500 zł. Natomiast karta jest za 0 zł jeśli wykonamy płatności na kwotę 300 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

ważne dokumenty:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o