Drogi Czytelniku!

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu Student Kontra Finanse. Jest to strona poświęcona finansom osobistym, czyli skutecznemu oszczędzaniu, zarabianiu i rozsądnemu zarządzaniu pieniędzmi…

Jeśli więc szukasz odpowiedzi na pytania:

  • Jak oszczędzać pieniądze?
  • jak zarobić na promocjach bankowych?
  • Jak planować wydatki i sprawić by pieniądze nie znikały w niewyjaśnionych okolicznościach?

To zapraszam Cię do dalszej lektury 🙂

Sam jestem ex-studentem i poszukuję  sposobów na ograniczenie kosztów życia w dużym mieście mając do dyspozycji przeciętny, budżet.

O czym będę pisał na blogu?

  • Oszczędzanie. Opiszę sposoby i pokaże własne przykłady jak wydawać mniej.
  • Spisywanie wydatków. Szczerze zachęcam wszystkich do prowadzenia własnego budżetu i zapisywanie wszystkich ponoszonych przez nas kosztów. O tym, jak ja to robię, by było szybko, sprawnie i wygodnie dowiesz się na tym blogu.
  • Jak zarobić na promocjach bankowych? Będę publikował wpisy, aby pokazać, ile na prawdę można zarobić na promocjach bankowych.
  • Inwestowanie. Przedstawię co robić, aby nasze oszczędności rosły, zamiast topnieć.

Dlaczego postanowiłem pisać bloga?

Wszystko zaczęło się, gdy zacząłem czytać książki na temat finansów, a potem trafiłem na strony o tej tematyce. Wpadłem na pomysł podjęcia się podobnego przedsięwzięcia, jednak porzuciłem go ze względu na studia i jeszcze wtedy, małą wiedzę na ten temat.

Pomysł powrócił, gdy zacząłem szukać blogów finansowych skierowanych do oszczędnych i zaradnych czytelników takich jak Ty. Tego typu projektów jest mało, więc postanowiłem zacząć tworzyć to, co sam chciałbym czytać.

Wierzę też, że prowadzenie strony i przedstawianie Czytelnikom moich sposobów oszczędzania zmotywuje mnie do jeszcze dokładniejszego przywiązywania uwagi do własnych finansów i powiększania wiedzy na temat rozsądnego zarządzania pieniędzmi.

Jeśli więc szukasz sposobu jak zarobić na promocjach bankowych, ogarnięcie swoich finansów i skuteczne oszczędzanie – zachęcam Cię do zapoznania się z treścią bloga.

Do zobaczenia 🙂