Kolejna promocja od banku Santander , za założenie konta osobistego “Konto Jakie Chcę” dostajemy 200 zł, plus bonus 50 zł za rejestracje z kodem poleceń, dodatkowo możemy zyskać 500 zł za polecenie konta naszym znajomym! oraz do 300 zł ze zwrotów za opłacenie rachunków – wszystkie bonusy łączą się ze sobą.

Aby zdobyć 250 zł, wystarczy, że założysz konto wraz z kartą i spełnisz proste warunki. A to wszystko bez wychodzenia z domu! – Z uwagi na obecną sytuacje w kraju, bank zmienił formę podpisania umowy z kuriera na wideorozmowę.

Dla kogo promocja „Konto Jakie Chcę”?

Zgodnie z regulaminem, osoby które ukończyły 18 lat i od dnia 05.03.2019 roku do dnia złożenia wniosku, o otwarcie konta, nie posiadały konta osobistego w banku Santander (w PLN).

(W przypadku, gdy korzystasz w tym banku z innych produktów, tj. lokata, konto firmowe czy konto oszczędnościowe – możesz skorzystać z tej promocji!)

Jak odebrać promocyjne 200 zł ?

 • Wniosek składamy na stronie promocji o otwarcie konta wraz z kartą debetowa (pamiętaj o akceptacji wszystkich oświadczeń niezbędnych do wypłacenia Ci bonusu). We wniosku podaj te same dane które podałeś na stronie promocji – promocja trwa do 15 kwietnia 2020 roku.
 • Do 30 kwietnia 2020 roku mamy czas na zawarcie naszej umowy wraz z kartą debetową, za pośrednictwem wideorozmowy. O aktywacji rachunku zostaniemy poinformowani poprzez email i SMS.

Pamiętaj!  Udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony, czyli z linku udostępnionego przez organizatora. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Warunki promocji – jak odebrać 200 zł

Pierwsze 200 zł otrzymasz jeśli:

 • w kwietniu i maju zapłacisz 5 razy kartą w sklepie lub internecie (również BLIK) na dowolna kwotę (min. 1 zł) w danym miesiącu. (lub maj – czerwiec, czerwiec – lipiec)
 • do 31.07.2020 r. zapewnisz wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. (możesz przeleć środki z własnego konta w innym banku – nawet kilka mniejszych kwot).

Kolejne 50 zł otrzymasz jeśli:

 • w trakcie wypełniania wniosku podasz kod polecający i wyrazisz zgody na ujawnienia tajemnicy bankowej (niezbędne do wypłacenia bonusu);
 • zalogujesz się raz w miesiącu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatność kartą w sklepie lub BLIK na kwotę min. 300 zł.

(Jeśli podpiszemy umowę w kwietniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca maja)

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 500 zł za polecenie konta

Zgarnij 50 zł za polecenie konta znajomym. Zaloguj się do aplikacji bankowej i przystąp do programu poleceń, zaznacz wszystkie zgody i zaakceptuj regulamin. Wygenerowany kod podaj swoim znajomym, pamiętaj by Twój kod wpisali w trakcie wypełniania wniosku. Maksymalna premia jaką możemy zgarnąć to 500 zł. Promocja trwa do 31 maja 2020 r.

300 zł zwrotu za rachunki

Dodatkowe 300 zł możemy zgarnąć za płatności za rachunki (woda, prąd, telefon, internet, gaz etc.). Rachunki musisz opłacić z tegoż konta, ponieważ na te konto dostaniemy zwrot z banku. Bank oferuje nam maksymalnie 300 zł zwrotu rocznie, czyli 25 zł w ciągu miesiąca. Aby otrzymać zwroty, należy do banku zgłosić rachunki które chcesz opłacać – wystarczy że zrobisz to tylko raz.

Dodatkowa Lokata mobilna 2,5% przez 4 miesiące

Gdy już założysz rachunek, możesz skorzystać z lokaty mobilnej na okres 4 miesięcy z oprocentowanie 2,5% do 20 000 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pamiętaj!

 1. Najpóźniej do 10 sierpnia otrzymasz email od organizatora konkursu odnośnie promocji – w mailu znajdziesz link do strony, gdzie należny podać nr. swojego konta do wypłaty pieniędzy. Nagroda trafi na Twoje konta do 31 sierpnia.
 2. Wpływy na konto mogą zostać przelane z innego naszego rachunku w innym banku, może to być nawet 10 tych samych przelewów po 50 zł czy 100 zł – ważne by w historii był wpływ na łączna kwotę.
 3. Zaloguje się raz w miesiącu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 4. Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenia konta w Santander Bank Polska jest darmowe. Natomiast karta jest za 0 zł jeśli wykonamy minimum 5 płatności na dowolną kwotę (min. 1 zł).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

ważne dokumenty:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o